Program Partnerski Enzo Coatings

Email nie wyświetla się? Możesz zobaczyć go TUTAJ

Cześć.

Będziemy konkretni, szanujemy Twój czas.

Jesteśmy polską marką profesjonalnych kosmetyków samochodowych, past, wosków, powłok ceramicznych oraz najwyższej jakości padów polerskich z niemieckiej gąbki otwartokomórkowej. W tym roku rozszerzamy dystrybucję o rynek mieszalni lakierów i sklepów lakierniczych. Do produktów dodajemy pomoce marketingowe stworzone  specjalnie dla Twoich klientów.

 

  CO ZYSKASZ?

  • wysokiej jakości asortyment
  • materiały marketingowe
  • wsparcie marketingowe za darmo! 
  • dobre rabaty dla partnerów 

*Wsparcie marketingowe - za darmo do Twojej dyspozycji dostaniesz marketingowca który wykona dla Ciebie audyt biznesowy, określi jak można zwiększyć sprzedaż i w razie potrzeby wykona kilka projektów (możliwe również wykonanie strony www lub doradztwo przy pozycjonowaniu SEO). Dlaczego tak robimy? To proste - gdy zostajemy partnerami B2B, Twój wzrost sprzedaży przekłada się na nasz wzrost sprzedaży. Razem zyskujemy i naszym zdaniem to jest właśnie pozytywny marketing.

Odwiedź naszą stronę i ofertę Programu Partnerskiego aby dowiedzieć się więcej.

Nie zastanawiaj się! Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

PIELĘGNACJA NADWOZIA

Produkty do mycia, ochrony i pielęgnacji szyb i karoserii pojazdu oraz felg aluminiowych zoptymalizowane do zabezpieczania pojazdu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Produkty do pielęgnacji, zabezpieczenia oraz mycia tapicerki skórzanej, plastików oraz tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdu.

POLEROWANIE LAKIERU

Pasty składające się na kompletny system polerski wykonany z wysokogatunkowych niemieckich ziaren. Wosk z zawartością SiO2 oraz powłoki ceramiczne Pallium i Armor 9H.

PADY POLERSKIE

GabkI o średniej twardości z niemieckiej piany otwartokomórkowej opracowane pod okiem doświadczonych detailerów. Otwartokomórkowa struktura pozwala na minimalizowanie nagrzewania lakieru. Zastosowanie najwyższej jakości półproduktów pozwoliło uzyskać doskonałą wytrzymałość. W asortymencie mamy również pady wełniane.

Zyskaj na współpracy z solidnym partnerem. Jesteśmy tu i czekamy na kontakt z Twojej strony

Waldek Reclik

CEO, Enzo Coatings

(+48) 791 966 215

waldek@enzocoatings.com

Enzo Coatings to polski producent najwyższej jakości kosmetyków samochodowych na rynek EU.
Produkty Enzo Coatings powstają w wyniku pasji do detailingu, są nieustannie ulepszane dzięki ścisłej współpracy z detailerami, sprzedawcami oraz użytkownikami. Masz pomysł jak ulepszyć któryś z naszych produktów? Daj nam znać!
Opowiedz innym o Enzo Coatings