Nuoširdžiai sveikiname

Enzo Coatings Lithuania

Enzo Coatings yra aukščiausios kokybės automobilių kosmetikos ir išorės priežiūros priemonių gamintojas Lenkijoje. Enzo Coatings parduodamas visoje ES.
Susisiekite su mūsų atstovu Lietuvoje

Premium kokybė

Mes tikime geriausiomis medžiagomis, pažangiais gamybos procesais ir ilgamete kokybės, inovacijų ir klientų aptarnavimo istorija.
Draugiškas odai
Jūsų oda bus dėkinga už darbą su Enzo Coatings kosmetika.
Saugus automobiliams
Kosmetika užtikrina gražią, sveiką paviršiaus išvaizdą, ilgai jį apsaugodama.
Itin veiksminga
Priemonės kurios jums nesunkiai leis: panaikinti kėbulo įbrėžimus, atgaivinti išblukusią spalvą, bei ją apsaugoti. Su Enzo Coatings priėžiūros priemonėmis, jums nereikės įdėti didelių pastangų automobilio priežiūrai. Tačiau jos veiksmingumas liks ilgam.
Chemiškai pažangus
Chemiškai pažangus, išgrynintas iki smulkmenų.
Patogus naudojimui
Inovatyvi technologija leido sukurti stulbinančio efekto gaminius, kurie leis jums sutaupyti ne tik laiko, bet ir sumažinti sąnaudas dirbant su Enzo Coatings

Kad jūsų unikali transporto priemonė visada atrodytų kaip nauja.

Dar niekada nebuvo taip paprasta, kad jūsų automobilis atrodytų nepriekaištingai. Jūs nusipelnėte geriausio vaško, poliravimo pastos ir apsauginės dangos savo automobiliui. Mūsų gaminių dėka galite išlaikyti savo automobilį tokį, koks jis ir turėtų būti- Kaip naujas.

Trumpai apie mūsų įmonę

Enzo Coatings yra Lenkijos aukščiausios kokybės automobilių kosmetikos gamintoja ES rinkai. Enzo Coatings gaminiai sukurti dėl aistros automobiliams, jie nuolat tobulinami glaudžiai bendradarbiaujant su profesionalais,bei pardavėjais. Jei ir jūs turite idėją, kaip patobulinti bet kurį iš mūsų gaminių, Prašau praneškite mums!

Dirbkime kartu!

Jeigu Jus domina Enzo Coatings kosmetikos įsigijimas, naudojimas ir platinimas LENAUTO.LT yra tiesioginis ir išskirtinis platintojas Lietuvoje.

Kontaktai

Gediminas Lenkauskis
+37 069 160 798
INFO@LENAUTO.LT
www.lenauto.lt