Enzo Coatings zaprasza Cię do Programu Partnerskiego

Jak dołączyć do Programu Partnerskiego Enzo Coatings?

Wystarczy wysłać nam swój adres email poprzez formularz poniżej. Otrzymasz potwierdzenie dołączenia na skrzynkę mailową. Przynależność do programu nie nakłada na Ciebie żadnych obowiązków ani wymagań.

Co zyskujesz po dołączeniu do Programu Partnerskiego?

Rabat na zakupy wszystkich produktów Enzo coatings.
Szkolenie produktowe na specjalnych warunkach: Koszt szkolenia wynosi 700 złotych, lecz do szkolenia otrzymujesz bon na zakup naszych produktów za 700zł.
Dodatkowe promocje z nagrodami. Aktualne akcje promocyjne znajdują się poniżej.
Super ulotki dla klientów informujące o tym, że Twoje studio korzysta z profesjonalnych produktów i jakie usługi mogą w studio wykonać dzięki kosmetykom Enzo Coatings
Wsparcie marketingowe - jesteś naszym partnerem i to wystarcza abyśmy pomagali Ci w rozwoju Twojej firmy. Nasz marketing manager może wykonać dla Ciebie audyt studia i zaproponować potrzebną Ci pomoc w skład której mogą wchodzić usługi internetowe, reklamowe, projektowanie graficzne. Wszystko w najwyższej jakości, za darmo lub za minimalną opłatą.
Częste pytania
Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie? Zadzwoń lub napisz. Czekamy na kontakt od Ciebie.
Od jakiej kwoty mogę składać zamówienia?
Nie ma minimalnej kwoty zamówień jednak darmowa wysyłka jest od 350zł
Jak zamawiać produkty z rabatem?
Po dodaniu Twojego adresu do bazy partnerów rabat naliczany jest automatycznie.  Otrzymasz od nas cennik PDF na aktualny sezon. Zamówienia wysyłyasz na adres waldek@enzocoatings.com a my wysyłamy fakturę do opłacenia.
Jak zostać certyfikowanym partnerem Enzo Coatings?
Aby zostać certyfikowanym partnerem Enzo Coatings nie trzeba korzystać z Programu Partnerskiego. Należy jednak ukończyć szkolenie produktowe z nakładania powłok ceramicznych
Co oznacza wyłączność i akredytacja?
Akredytację otrzymują certyfikowani detailerzy. Oznacza ona wyłączność na nakładanie powłok ceramicznych Enzo Coatings w promieniu 10km od studia
Kupuję produkty w sklepie detailingowym. Czy mogę otrzymywać nagrody?
Tak! dodaj swój adres mailowy do programu partnerskiego, wyślij nam screen zakupu i otrzymasz dostęp do wszystkich naszych promocji.
Czy mogę zrezygnować z udziału w programie partnerskim?
Tak, oczywiście. Nie robimy żadnych problemów w związku z odstąpieniem z udziału w programie. Wystarczy do nas napisać abyśmy usuneli Twój adres email z bazy danych. Tylko po co miałbyś to zrobić?

Dodatkowe akcje promocyjne

*Promocje mogą ulegać zmianie, jeżeli potrzebujesz czegoś co kiedyś już u nas otrzymałeś skontaktuj się mailowo lub telefonicznie.

2x Armor = Roll Up

Przy zakupie dwóch powłok Armor 9H nasz firmowy Roll-Up Enzo Coatings wykonany w jakości premium i rozmiarach 100x200cm dodawany jest do zamówienia GRATIS!

Strona www dla każdego partnera 6K

Wydałeś już w Enzo ponad 6  tysięcy złotych. Rozwijasz studio ale brakuje Ci strony www? Pomagamy! Profesjonalna, zoptymalizowana strona www wykonana w zaprzyjaźnionym studiu marketingu internetowego może być Twoja.  Strona wizytówka z optymalizacją google GRATIS! Wieksza strona nawet -70% Dlaczego? Jesteś z nami i zależy nam na rozwoju Twojego studia.
Enzo Coatings to polski producent najwyższej jakości kosmetyków samochodowych na rynek EU.
Produkty Enzo Coatings powstają w wyniku pasji do detailingu, są nieustannie ulepszane dzięki ścisłej współpracy z detailerami, sprzedawcami oraz użytkownikami. Masz pomysł jak ulepszyć któryś z naszych produktów? Daj nam znać!
Opowiedz innym o Enzo Coatings