Witaj w sekcji szkoleniowej

Zostań Certyfikowanym Detailerem

Posiadasz studio Detailingowe i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie pracy z naszymi produktami? Być może dopiero planujesz założenie studia i szukasz miejsca w którym możesz rozpocząć swoją przygodę? Świetnie trafiłeś. Enzo Coatings to szkolenia u producenta na produktach których będziesz używał w profesjonalnej pracy. Jest to idealny zestaw jeżeli chcesz świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym możliwym poziomie
Nasza misja
Pragniemy stworzyć system szkoleń dla polskich Detailerów, dzięki którym będą mogli wykorzystać 100% swojego potencjału przy pracy z naszymi produktami.
Certyfikat
Po ukończeniu szkolenia otrzymuje się Certyfikat Profesjonalnego Detailera Enzo Coatings.

Partnerstwo
Wsparcie B2B to nie tylko szkolenia główne, będziesz potrzebować więcej praktyki w aplikowaniu produktu, będziesz mógł na nas liczyć.
Rozwój
Zostając partnerem Enzo Coatings otrzymujesz dostęp do wsparcia technologicznego, materiałów promocyjnych oraz pomocy marketingowej.

Aktualne szkolenia

Oferta naszych szkoleń czasami się zmienia, jeżeli masz pomysł na jakieś skontaktuj się z nami, postaramy się takie zorganizować.

Przygotowanie powierzchni pod aplikację wosku

Przygotowanie powierzchni i polerowanie naszym systemem polerskim. Zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi. Praca z woskiem.

Korekta Lakieru

PRE-WASH Przygotowanie samochodu do korekty lakieru. Wieloetapowa korekta lakieru. Zabezpieczenie lakieru powłokami ochronnymi.
Enzo Coatings to polski producent najwyższej jakości kosmetyków samochodowych na rynek EU.
Produkty Enzo Coatings powstają w wyniku pasji do detailingu, są nieustannie ulepszane dzięki ścisłej współpracy z detailerami, sprzedawcami oraz użytkownikami. Masz pomysł jak ulepszyć któryś z naszych produktów? Daj nam znać!
Opowiedz innym o Enzo Coatings